saniber

Tr

En

Doktorhatta Uygulaması

 

Teletıp, telekomünikasyon ve bilişim teknolojilerinin kullanımı ile hastanın tıbbi bilgiye erişiminin sağlanması böylelikle hastalıkların uzaktan teşhis, tedavi ve takibinde kolaylık sağlanması fikrinden hareketle oluşturulan Doktorhatta Teletıp Platformu, 3G/4.5G teknolojisinin yaygın kullanımının avantajı ile hastalara lokasyonlarından bağımsız olarak doktorlarına görüntülü olarak ulaşabilme imkanı tanımaktadır.

 

Doktorhatta uygulaması hem iOS hem de Android işletim sistemli mobil cihazlarda kullanılabilecek şekilde geliştirilmiştir. Kullanıcılar bilgisayarlarından web tarayıcıları vasıtasıyla da uygulamaya erişebilmektedirler.

 

Doktorhatta Uygulamasına giriş yapmak için lütfen buraya tıklayınız.

 

Calltory Uygulaması

 

Calltory Uygulaması, kullanıcılarını görüntülü görüşme/video-konferans, sesli arama ve mesajlaşma yöntemi ile buluşturan online bir platformdur. Calltory, profesyonel meslek sahiplerini ve şirketleri hedef kitlelerle buluşturup onlara interaktif iletişim kurma imkanı sağlamaktadır. Calltory'e üye olan kullanıcılar, Calltory'deki diğer üyelerin profesyonel bilgilerini inceleyip istedikleri takdirde online görüşme talebinde bulunabilir, böylelikle talep ve ihtiyaçlarını profesyonellere güvenli ve hızlı bir şekilde iletebilirler. Profesyonel meslek sahipleri ve şirketler bilgilerini Calltory’e doğrulatabilirler.

 

Calltory Uygulamasına giriş yapmak için lütfen buraya tıklayınız.

 

saniber- Görüntülü görüşme imkanı sunan uygulamalarımız

birçok sektöre yenilik getiriyor

Saniber Yazılım Mühendislik ArGe ve Sağlık Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.

İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Gülbahçe Mah.

A1 Binası No: 53, İYTE Kampüsü

35430 Urla/İzmir

saniber@saniberltd.com

0232 502 2730

© 2017 saniber