saniber

Tr

En

saniber

 

Saniber Yazılım Mühendislik ArGe ve Sağlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, 2015 yılı Mayıs ayında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'ndan aldığı destek ile Dr. Hüseyin Cumhur Tekin tarafından, Ulutek Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde kurulmuştur. Şu anda faaliyetlerine İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesinde devam etmektedir.

 

Saniber şirketinin kuruluş amacı sağlık sektörüne yönelik teknoloji odakli ürün ve hizmetler sunmaktır. Şirket bu doğrultuda sağlık hizmetlerinde günümüzün akıllı çözüm gereksinimleri ile örtüşen teletıp sistemleri üzerine araştırma, geliştirme, üretim ve satış faaliyetlerinde bulunmaktadır.

 

Sektöre güçlü bir giriş yapan Saniber'in temel misyonu, sağlık hizmetlerine erişimde yaşanılan sıkıntılara alternatif çözüm önerileri getirmek, sağlıkta fark yaratacak yenilikçi bir hizmet anlayışı ile sağlık ve hayat kalitesinde artışa katkıda bulunmaktır.

 

Saniber sağlık sektörü yaynında diğer pek çok sektör için ihtiyaca yönelik ve günümüzün akıllı çözüm gereksinimleri ile örtüşen yazılım sistemleri geliştirmektedir.

saniber- Teletıp sistem, ürün ve hizmetlerinde yenilikçi firma

Saniber Yazılım Mühendislik ArGe ve Sağlık Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.

İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Gülbahçe Mah.

A1 Binası No: 53, İYTE Kampüsü

35430 Urla/İzmir

saniber@saniberltd.com

0232 502 2730

© 2017 saniber